Pagalba vykstantiems pas gydytojus oftalmologus

January 14, 2021
Norime priminti, kad Sergančiųjų tinklainės ligomis asociacija solidarizuojasi su visais sergančiais tinklainės ligomis ir kartu su programa „Socialinis taksi“ siekia, kad sergantieji tinklainės ligomis galėtų sėkmingai pasiekti tinklainės ligų gydymo specialistus.

Socialinis taksi – unikali paslauga, kuri padeda užtikrinti negalią turinčių žmonių kelionių organizavimą. Socialinis taksi nėra vien tik negalią turinčių žmonių vežimas, tačiau tai ir pagalba išeinant iš namų į automobilį, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Viskas, kas užtikrina negalią turinčio žmogaus savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų žmonių, giminaičių.

Karantino metu, sergantys tinklainės ligomis ir turintys neįgalumą, socialinio taksi pagalba gali pasiekti gydytojus oftalmologus Vilniuje ir Kaune nemokamai, nes sąskaitos bus apmokamos iš Sergančiųjų tinklainės ligomis asociacijos lėšų.


Kas gali užsisakyti paslaugą?

Žmonės sergantys tinklainės ligomis, turintys neįgalumą ir gyvenantys Vilniuje (Vilniaus raj.), Kaune (Kauno raj.), Klaipėdoje (Klaipėdos raj.), Panevėžyje (Panevėžio raj.), Ukmergėje (Ukmergės raj.), Zarasuose (Zarasų raj.), Utenoje (Utenos raj.), Visagine (Visagino raj.).


Socialinio taksi darbo grafikas

Norintiems keliauti iš Panevėžio į Kauną ar Vilnių, savo išvykimą (iš Panevėžio) turėtų planuoti nuo 13 val. Antradienį galima ir anksčiau, reikėtų suderinti iš anksto.

Norintiems keliauti iš Zarasų į Kauną ar į Vilnių, paslaugą užsisakyti galima sekmadieniais, pirmadieniais ir antradieniais.

Norintiems keliauti iš Utenos į Kauną ar į Vilnių, paslaugą užsisakyti galima trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.

Iš kitų (nurodytų) miestų keliaujantiems, apribojimų nėra.


Kada užsisakyti paslaugą?

Prašoma bent savaitę prieš kelionę suderinti vežimo klausimus. Kaip teigia socialinio taksi darbuotojas „kuo anksčiau suderinsite, tuo geriau“.


Kaip užsisakyti paslaugą?

Užsakyti paslaugą reikia telefonu +37068744001. Skambinti darbo dienomis 9-18 val.


Ką reikia nurodyti užsisakant paslaugą?

Vardą ir pavardę;

Gimimo datą;

El. paštą ar telefono numerį;

Namų adresą ir kur vyksite;

Nurodyti ar su socialiniu taksi norėsite grįžti;

Jeigu norėsite grįžti su socialiniu taksi, sutarti dėl laiko, kada Jus paimti (ar kiek gali tekti Jūsų palaukti) iš gydymo įstaigos;

Nurodyti neįgaliojo pažymėjimo numerį;

Nurodyti darbingumo ar specialių poreikių lygį;

Pasakyti jei turite specialių poreikių: sunkiai vaikštote, reikia neįgaliojo vežimėlio, pagalbos iš namų nueiti iki automobilio, įlipti į automobilį ir pan.

Jei sunku judėti, ir reikalinga pagalba, nurodyti, kokiame aukšte gyvenate, ar Jūsų name yra liftas.

BŪTINA nurodyti, kad sąskaitą apmokės Sergančiųjų tinklainės ligomis asociacija!


Kaip pasiruošti važiavimui su socialiniu taksi?

Visiems, be išimties, privaloma turėti veido kaukes ir vienkartines pirštines. Be jų, paslauga nebus suteikiama.


Ką dar reikia žinoti?

Paslauga gali naudotis visi sergantys tinklainės ligomis, ne tik Asociacijos nariai.

Po kiekvieno važiavimo, mašinos yra dezinfekuojamos.

Veža tik vieną asmenį, be palydos.

Neveža žmonių, kurie patys negali sėdėti (turi gulimą rėžimą).        


Jeigu kyla daugiau klausimų, galite susisiekti el. p. tinklainesligos@gmail.com ar mob. tel. +37067226222.

Daugiau naujienų

March 15, 2024
2024 m. kovo 22 dieną kviečiame visus, besidominčius akių tinklainės ligomis, į Sergančiųjų tinklainės ligomis...
January 14, 2021
Norime priminti, kad Sergančiųjų tinklainės ligomis asociacija solidarizuojasi su visais sergančiais tinklainės ligomis ir kartu...
December 15, 2021
Dalinamės gyd. oftalmologės Reginos Liutvinaitės video medžiaga, kurioje kalbama apie tai, kodėl svarbu laikytis gydytojo...
March 3, 2021
Džiaugiamės galėdami pristatyti Sergančiųjų tinklainės ligomis asociacijos parengtą leidinį pacientams "Dažniausios akių tinklainės ligos". Dėkojame...